Elektronická cigareta je spolehlivou náhražkou za klasickou cigaretu. Jedná se poměrně o novinku na českém trhu, se kterou je však spojena celá řada výhod a která vám pomůže s vaší nepříjemnou neřestí. Na toto téma byl před časem spuštěn portál o elektronických cigaretách. Dozvíte se na něm více informací o produktech, můžete si přečíst recenze nebo se zapojit do diskuze na fóru.

Výhody elektronické cigarety se mírně mění v závislosti na vybraném modelu i na náplni, kterou do e-cigarety použijete. V těch hlavních bodech se ale všechny elektronické cigarety shodují.

Přednosti elektronické cigarety

  • elektronická cigareta je z finančního hlediska úspornější než cigareta klasická,
  • v porovnání s klasickou cigaretou je až o 90 % zdravější,
  • e-cigareta neruší vaše okolí,
  • e-cigareta nezpůsobuje zápach (vychází z ní pára, ne dým),
  • elektronická cigareta je pohodlná, spolehlivá a plnohodnotná náhražka.

Objevte výhody elektronické cigarety

Fakt, že elektronická cigareta je finančně výhodnější, si jistě dokážete i vy sami spočítat. Ačkoliv má vyšší pořizovací náklady, náplně jsou dostupně než běžné cigarety a vydrží na mnohem více použití. Navíc si můžete vybrat z libovolných intenzit a příchutí. Ačkoliv vás e-cigareta přímo nezbaví závislosti na nikotinu, nebudete díky ní muset vdechovat škodlivý dehet a další odpadní látky, které při kouření cigarety vznikají. Navíc nezapáchá a neruší ani vaše okolí.

Chcete se dozvědět další informace o elektronických cigaretách? Navštivte tyto stránky zaměřené na problematiku e-cigaret.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>