Elektronické cigarety značky Joytech patří rozhodně k těm nejoblíbenějším a nejžádanějším, které můžete aktuálně pořídit v kamenných a v internetových obchodech. Mezi populární modely patří například Joye 510-T, Joye eGo-T nebo Joye eGo-C. Za vyzkoušení stojí i novinka Joye eVic. Jedná se o revoluční elektronické cigarety, které jsou určeny pro více použití a které využívají tekuté náplně e-liquid.

Elektronické cigarety Joyetech – vybrané modely

Elektronická cigareta Joye 510-T je svým designem velmi podobná klasické cigaretě. E-cigareta je standardně dodávána s baterií o kapacitě 220 nebo 340 mAh. Joye eGo-T a eGo-C pořídíte v několika barevných variacích. Tyto cigarety dokonale padnou do pánských i dámských rukou. V obchodech jsou k dostání s cenou kolem 1000 Kč. V balení se nachází jeden nebo dva kusy elektronické cigarety.

Novinka Joye eVic

Tato elektronická cigareta Joyetech je vybavena vlastním operačním systémem, který je schopen zaznamenat veškerá data souvisejí se samotnou elektronickou cigaretou i s jejím kouřením. Nechybí jí tedy ani LCD displej, cigaretu můžete také synchronizovat s program ve svém počítači. Velmi oblíbená je v elegantním stříbrném provedení. Drobná e-cigareta dosahuje délky 12,4 centimetrů a váží pouhých 114 gramů. Její ergonomický tvar maximálně usnadňuje držení i každému náročnému kuřákovi. Kapacita baterie dosahuje neuvěřitelných 2600 mAh. Jedno nabití vám tedy vystačí na hodiny kouření. K elektronické cigaretě máte možnost zakoupit mnoho zajímavého a značkového příslušenství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>