Přemýšlíte o pořízení elektronické cigarety a zároveň do ní nechcete na začátku investovat moc peněz? I v levnějších elektronických cigaretách je připraven zajímavý výběr. Mezi nejlevnější elektronické cigarety jednoznačně patří e-cigarety jednorázové a cigarety využívající nikotinové kapsle. Nejlevnější elektronické cigarety jsou vesměs vhodné na vyzkoušení a kratší využívání. Obecně u e-cigaret totiž platí, že za více peněz dostanete i víc muziky.

Jednorázové elektronické cigarety

Jednorázové elektronické cigarety jsou velmi vhodné pro začínající kuřáky, kteří ještě nejsou rozhodnuti, zda jim bude e-cigareta vyhovovat. Design těchto cigaret není příliš propracovat, většinou je podobný klasickým cigaretám, svou funkci ale spolehlivě splní na sto procent. Levnější modely zakoupíte s cenou kolem 100 Kč, dražší stojí okolo 300 Kč. Můžete je zakoupit i ve větším balení.

E-cigarety využívající nikotinové kapsle

Tyto elektronické cigarety jsou jedny z prvních, které přišly na trh. Nikotinové kapsle jsou tuhé náplně, které se vkládají do těla elektronické cigarety. Většina současných cigaret využívá tekuté náplně neboli e-liquidy. Tyto cigarety nejsou tak propracované, jsou tedy dostupnější a levnější. Zakoupíte je ve většině obchodů, ve kterých pořídíte i vyspělejší modely elektronických cigaret.

Protože jsou neustále vyvíjeny nové elektronické cigarety, kvalitní kousky za dobré ceny určitě seženete i ve výprodeji. Mnohdy také můžete zakoupit výhodné balení, například dvou elektronických cigaret nebo elektronické cigarety a náplně. U nejlevnější elektronické cigarety si dejte pozor na to, aby náplň neprotékala do úst a aby e-cigareta dobře dýmila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>