Náplně do elektronických cigaret se rozlišují do dvou základních typů. První z nich představují dnes moderní tekuté náplně – e-liquidy, druhým jsou pevné nikotinové kapsle. Když si kupujete elektronickou cigaretu, vždy je uzpůsobena pro jeden druh náplně. Není tedy možné kapsle a liquidy spolu kombinovat. Mezi nejznámější značky náplní do elektronických cigaret patří Liqua a Ruyan.

E-liquidy: revoluční tekuté náplně do elektronických cigaret

Tyto náplně využívá většina současných e-cigaret. Náplně se doplňují do náustku e-cigaret, snadno si tak zkontrolujete jejich hladinu a budete si moci pohodlně užívat e-kouření. Tekuté náplně se prodávají v malé lahvičce o objemu 10, 30 nebo 50 mililitrů. Na výběr máte z několika příchutí a intenzit. Snadno si mezi nimi najdete tu ideální kombinaci. Kuřáci nejčastěji sahají po tradičních cigaretových příchutích. Jestli ale chcete vyzkoušet něco nového, rozhodněte se například pro příchutě broskev, citrón nebo tiramisu.

Nikotinové kapsle do jednoduchých e-cigaret

Dnes už spíše v pozadí stojí nikotinové kapsle. Vynikají jednoduchostí doplňování i výhodnou cenou – jak náplní, tak i cigaret, do kterých jsou určeny. Bohužel nejsou pro zákazníky připraveny v tolika příchutích a intenzitách. Navíc nemají tak dlouhou výdrž jako e-liquid, což je tedy vlastně o něco prodraží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>