Do oblíbeného a nezbytného příslušenství k elektronickým cigaretám patří pouzdra. Můžete je využít pro uložení elektronické cigarety v době, kdy ji nebudete chtít využívat. V nabídce obchodů můžete vybírat z několika typů pouzder – z kožených i textilních, některé z nich jsou opatřeny voděodolnou úpravou. Pouzdra pro elektronické cigarety můžete zakoupit jak v univerzálním provedení, tak i ke konkrétnímu modelu.

Pouzdro pro elektronickou cigaretu z kůže nebo koženky

Tato pouzdra pro elektronickou cigaretu vypadají velmi elegantně. Můžete je zakoupit nejen v černém, ale také v hnědém, v růžovém či v červeném provedení, které potěší především ženy. Kožená pouzdra se rozlišují na pouzdra se zapínáním a bez zapínání. To je většinou zajištěno prostřednictvím suchého nebo klasického zipu. Koženkové pouzdro pro elektronickou cigaretu nabízí dostatek prostoru, který můžete využít i na nejrůznější příslušenství nebo náhradní díly.

Textilní pouzdro pro elektronickou cigaretu

Pouzdro z textilu je velmi jednoduché, opět řešené zapínáním na zip. Textilní úprava může být doplněna syntetickou tkaninou, díky které je pouzdro odolné, snadno se udržuje a neprovlhne. Při výběru pouzdra pro e-cigaretu je dobré zohlednit její rozměry. Přece jen mezi jednotlivými modely cigaret se nachází rozdíly. Pouzdro může být vyrobeno pouze pro určitou řadu cigaret a opatřeno tak logem značky – využívá se například u cigaret značky eGo.

Tip: K pouzdru na elektronickou cigaretu můžete pomocí karabinky připevnit také poutko nebo šňůrku. Elektronickou cigaretu pak můžete nosit na ruce nebo na krku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>