Přinášíme vám další recenzi, tentokrát na pokrokovou elektronickou cigaretu eGo-C. Jedná se o další model z dílny výrobce eGo, který už představil e-cigarety například eGo-K, eGo-W nebo eGo-T. Tato elektronická cigareta má v základním provedení elegantní černý design, můžete ji však pořídit i v růžové, červené nebo stříbrné barvě – tyto barevné modely potěší především ženskou část populace.

elektronická cigareta ego-cElektronická cigareta eGo-C se dodává v dostatečných kapacitách své baterie, které postačí i pro ty nejnáročnější kuřáky. Vybírat můžete z 650 mAh a 1100 mAh. U jednotlivých modelů cigaret jsou baterie kompatibilní, pokud vám tedy nižší kapacita nebude vyhovovat, bez problémů ji nahradíte tou vyšší. K dispozici je celá škála zajímavého příslušenství a náhradních dílů – nejen baterie, ale také pouzdra, atomizéry, liquidy a další.

V čem je elektronická cigareta eGo-C výjimečná

Tato cigareta je doplněna zámkem spínacího tlačítka, který zabraňuje nechtěnému spuštění. Nemůže se tak stát, že by cigareta běžela v době, kdy ji nepotřebujete a zbytečně vám vybíjela baterii. Inovací prošel také její atomizér, který se nyní skládá ze třech části. Při opotřebení tedy většinou stačí vyměnit pouze jeho hlavu – což je finančně úspornější a také pohodlnější. Cartridge pojme 1,1 ml tekuté náplně. Zajímavým příslušenství je rovněž rychlonabíječka, která vám zajistí dosažení plné kapacity e-cigarety eGo-C již za 2 hodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>