E-liquidy Dekang patří mezi ty nejoblíbenější na českém trhu. Jedná se o originální náplně do e-cigaret, které pocházejí od výrobce Dekang Biotechnology. Tyto náplně můžete aktuálně zakoupit celkem ve dvou základních variacích, a to jako Silver a Gold. Prodávají se v balení o 10, 30 a 50 ml.

Liquid DekangLiquid Dekang pořídíte v celé škále rozmanitých příchutí. Dáváte přednost tradičnímu tabáku, svěžím ovocným příchutím nebo preferujete chutě alkoholu? V bohaté nabídce produktů jistě najdete takový, který uspokojí vaše chuťové pohárky. Liquidy můžete pořídit v intenzitách nikotinu 0, 6, 12, 18 a 24 mg. V nabídce si tak vybere lehký kuřák i ten, který vykouří i více než krabičku cigaret denně. Díky vysoké intenzitě už nebudete mít potřebu kouřit jednu cigaretu za druhou. Několik cigaret vám pohodlně nahradí pár tahů z elektronické cigarety.

Silver nebo Gold – jaká je kvalita náplní Dekang?

Všechny liquidy Dekang procházejí přísnou kontrolou a jejich užívání je tedy naprosto bezpečné. Značka je držitelem mnoha mezinárodních certifikátů. Kromě nich se Dekang podílí na spolupráci se světovými univerzitami v Evropě a v USA.

Náplně z řady Silver a Gold od sebe poznáte na první pohled, a to podle balení, ve kterém se dodávají. Zatímco Silver má jednoduchou bílou krabičku se zelenými detaily, Dekang Gold zdobí obrázky a také zlaté písmo. Intenzity a příchutě jsou v řadě Gold omezenější. V porovnání se Silver, která je na trhu již od jara 2012, se jedná o novější řadu liquidů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>