Elektronická cigareta

Elektronická cigareta je elektronický přístroj, který má podobu klasické cigarety. Za použití speciální náplně umožňuje vdechování nikotinu bez škodlivého dehtu a oxidu uhelnatého. Na našem trhu se stále jedná o novinku. Může dlouhodobě sloužit jako náhražka klasické cigarety, dává kouření zcela nový rozměr a umožňuje i pomoci skončit s kouřením.

E-liquid

E-liquid je označení pro tekutou náplň do elektronické cigarety. Prodává se v malých lahvičkách o objemu 10 až 50 ml s cenou od 100 Kč. U e-liquidu můžete vybírat z několika příchutí a intenzit. Mezi nejznámější značky patří Liqua a Ruyan.

Náustek elektronické cigarety

Náustek elektronické cigarety je ta část, do které se doplňuje tekutá náplň e-liquid. Tuto část tedy najdete pouze na cigaretách fungujících s těmito náplněmi. Většinou je vyrobena z pevného tvrzeného plastu. V případě rozbití si můžete zakoupit i náhradní náustek. V popisu produktu by mělo být uvedeno, k jaké e-cigaretě se daný náustek hodí.

Cartomizér

Cartomizér je knotový systém elektronické cigarety, přes který je dopravovován e-liquid ke spirále. Většina cartomizérů má kapacitu cca 1,5 ml a vyrábí se z plastu. Jeho částí je náustek, do kterého se doplňuje zmiňovaná náplň. Před plněním cartomizéru je potřeba elektronickou cigaretu rozložit. Jelikož má cartomizér omezenou životnost, je ho možné zakoupit i samostatně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>